Usługi

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Firmom nie jest dziś łatwo sprzedawać. Nie jest łatwo się wyróżnić. Zdobyć zaufanie. Dlaczego? Bo jako klienci wszyscy staliśmy się wymagający. Świadomi naszych wyborów.

Stare chwyty marketingowe odchodzą do lamusa. I bardzo dobrze. Dziś trzeba myśleć inaczej. Dzisiejsze marki muszą być autentyczne, wiarygodne, ciekawe, by ludzie chcieli się nimi posługiwać. Dzięki markom zaznaczać, kim są i jakie wartości wyznają.

Prawdziwy marketing to dużo więcej niż zbudowanie wizerunku marki i wsparcie sprzedaży. To więcej niż stworzenie wizji i zaplanowanie procesów. W dzisiejszych czasach klienci nie wchodzą do świata marki. Oni co najwyżej – jeśli marka jest dla nich wystarczająco ważna – mogą ją zaprosić do swojego świata. To dlatego dzisiejsze marki muszą być głęboko osadzone w życiu, w kulturze, a nie tylko w produkcie czy usłudze.

„Gdy marka przynosi transformację, konsumenci nieświadomie akceptują ją jako część swojego życia” (Philip Kotler: „Marketing 3.0”).

STRATEGIA KOMUNIKACJI MARKI

Odnalezienie kluczowych wartości marki. Wyznaczenie drogi jej rozwoju i strategii konkurowania na rynku. Tylko dobrze spozycjonowana marka naprawdę wspiera biznes

BADANIA RYNKU

Są w stanie diametralnie zmienić postrzeganie marki przez osoby, które nią zarządzają. Czasem działają tak stymulująco, że marka wkracza w zupełnie nowy etap swojego rozwoju.

ANALIZY

Żmudny, ale niezbędny etap. Zebranie informacji na temat rynku, jego fazy rozwoju, trendów, głównych graczy i innych istotnych aspektów pozwala na zrozumienie reguł gry.

PROCES TWORZENIA ROZWIĄZAŃ

Każda firma, każda branża, każdy produkt mają swoją specyfikę. Nigdy nie przykładamy gotowych kalek, ale za pomocą narzędzi marketingowych poszukujemy najbardziej efektywnych rozwiązań.

KREACJA

Zawsze wynika ze strategii, jest jej dokładnym odbiciem zawartym w oryginalnym przekazie reklamowym. Ludzie mogą się zidentyfikować tylko z naprawdę dobrymi rozwiązaniami kreatywnymi. Reszta nie istnieje.

Rozwiązania brandingowe i opakowania

Oryginalne, osadzone w kontekście kulturowym logo w znacznym stopniu kształtuje wizerunek marki. Kiedy brand staje się rozpoznawalny i dokładamy do niego dobrze dopasowane opakowanie, zaczynają stanowić mocny duet sprzedażowy.

WDROŻENIA

Przemyślany i przygotowany plan działań znacząco ogranicza ryzyko każdej inwestycji, również inwestycji w marketing. Niezależnie od skali działania, każdy element związany z komunikacją wpływa na wszystkie pozostałe.

SZKOLENIA

Marketing to skrzydła biznesu, potrzebna jest jednak wiedza, jak w pełni je wykorzystać, aby przyniósł konkretne efekty. Oferujemy szkolenia z różnych obszarów komunikacji marketingowej.