BrandStory

Pomagamy firmom osiągać sukces

BRANDSTORY

Jesteśmy agencją marketingową specjalizującą się w obszarze strategii. Wyróżnia nas umiejętność oceny każdego zagadnienia zarówno z perspektywy agencyjnej, jak i ze strony klienta. Zdobyliśmy tę umiejętność pracując przez blisko 20 lat po obu stronach “barykady”, budując potencjał takich marek jak Audi, Orlen, Lotos, Amica, Solaris, Prima, Intermarche, Rehau, Bakalland, Zielona Budka i wiele innych.

Połączenie doświadczeń pozwala na wielowymiarową analizę zadań ważnych dla rozwoju komunikacji naszych klientów i znajdowanie rozwiązań, które otwierają im nowe perspektywy biznesowe.

Odkrywamy potencjał marki, tworzymy rozwiązania oryginalne i trafne. Marka staje się zrozumiała i ważna dla klientów, pracowników, kontrahentów, osadzona w kontekście biznesowym i kulturowym, wpisana w trendy rynku.

BrandStory powstało w 2013r. z myślą o sektorze MŚP, bo widzimy, jak duży jest jego potencjał – zarówno ten wykorzystany, jak i niewykorzystany. Firmy muszą stawić czoła wyzwaniom dynamicznie rozwijającego się rynku, rosnącej konkurencji, mając często do pokonania wewnętrzne bariery. Wspieramy je w tym naszą wiedzą, doświadczeniem i wyobraźnią.

Jagoda Wawrzyniak-Tabisz

BRAND QUIZ

Czy Twoja marka jest równie dobra jak Twój produkt?

Czy koncepcja Twojej marki zawiera się w jednym zdaniu? Znasz je?

Kim są ci, którzy wybierają Twoją markę? Należą do X, Y, Z, a może są po prostu C lub N?

Wrócą?

Doświadczenie

zdobyte we współpracy z największymi graczami